POJĎTE S NÁMI RŮSTdo budoucnosti!

Fixní úroky 6,2 % p.a.

Co je dluhopis?

Dluhopis je dlouhodobý cenný papír a jedna z nejjistějších forem investice. Zavazuje emitenta splatit investorovi finanční obnos, který je uveden v dokladu včetně úroků a ve stanovený termín.

Dluhopisy se od akcií liší v tom, že zajišťují předem stanovený finanční výnos (kupón).


Mám zájem o dluhopis

Parametry dluhopisů

Aquaponic Farming Technology s.r.o.

Aquaponic Farming Technology s.r.o.

Finance z emise vydané na společnost Aquaponic Farming Technology s.r.o. plánujeme využít zejména na nákup pozemků, budov, technologií a vybavení aquaponických farem, které stavíme v České republice i zahraničí.

Emise: 250 000 000 Kč
Forma: Cenné papíry na řad
Minimální hodnota: 50 000 Kč
Splatnost: 1. 11. 2024
Frekvenci vyplácení: Ročně
Úrok: 6,2 % p.a.

PROPAGAČNÍ SDĚLENÍ

 • Prohlašujeme, že schválení prospektu ze strany ČNB není možné chápat jako potvrzení těchto cenných papírů, které jsou nabízeny nebo přijaty k obchodování na regulovaném trhu.
 • Doporučujeme, aby si potencionální investoři přečetli prospekt dluhopisu, nežli učiní investiční rozhodnutí, aby tak plně pochopili potenciální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do cenných papírů.

Podlimitní emise dluhopisů

Future Farming Development s.r.o.
Future Farming Venture s.r.o.

Future Farming Development s.r.o.

Finance z emise vydané na společnost Future Farming Development s.r.o. plánujeme využít především na provoz aquaponických farem Future Farming Kaly, Future Farming Brno Heršpice a dalších. Umožní nám zajistit lidské zdroje a výzkum, dopravu pro prodej, provozní náklady (elektřina, plyn, voda), násadu a krmení pro ryby, sadbu zeleniny a jiné.

Emise: 25 000 000 Kč
Forma: Cenné papíry na řad
Minimální hodnota: 50 000 Kč
Splatnost: 1. 2. 2024
Frekvenci vyplácení: Kvartálně
Úrok: 8,1% p.a.

Future Farming Venture s.r.o.

Finance z emise vydané na společnost Future Farming Venture s.r.o. plánujeme využít primárně na rekonstrukci pozemků a budov pro stavbu aquaponických farem v České republice i zahraničí.

Emise: 25 000 000 Kč
Forma: Cenné papíry na řad
Minimální hodnota: 50 000 Kč
Splatnost: 1. 5. 2026
Frekvenci vyplácení: Ročně
Úrok: 9,2% p.a.

On-line prohlídka naší farmy Kaly

Podívejte se na naše krátké video a poznejte výhody aquaponie oproti klasickému zemědělství.

Spustit video

Kdo jsme?

Jsme nová společnost s velikou vizí. Chceme pěstovat dostupné potraviny bezkonkurenční kvality a přitom nepoškozovat životní prostředí. Musíme se přizpůsobit klimatické změně a problémům, které způsobilo chování lidí v minulosti. Přinášíme nejnovější a nejmodernější způsob zemědělství.

Naše technologie byla vyvinuta v České republice. Náš výrobní proces začíná ve vlastních líhních ryb, vlastních pěstírnách sazenic, do systémů si vyrábíme vlastní krmivo pro ryby a používáme vlastní nitrifikační bakterie adaptované na naše krmivo. Jedná se o unikátní spojení technologií, které jsme vyvíjeli více než 8 let. Dnes spolupracujeme na výzkumech aquaponie s akademickou půdou a poskytujeme poradenskou činnost na celém světě. Naše činnost může mít zásadní vliv na potravinovou bezpečnost a nezávislost České republiky. Hlavně však nedrancuje a neničí životní prostředí a je naprosto bezodpadová. Všechny materiály, které používáme, jsou recyklovatelné, odbouratelné nebo přírodní. Nejedná se o žádný transfer technologií z jiných podnebí a podmínek, proto naše technologie funguje.

Máme mezi sebou největší mezinárodně uznávané odborníky na aquaponii. Tento komplexní aquaponický projekt nemá na světě obdoby. Jsme budoucnost farmaření. Future Farming.

VYJÁDŘENÍ MAJITELŮ

- Martin Podoba - 

Jednatel, analytik, ekonom
společnosti Future Farming

Projekty aquaponických farem financujeme z několika různých zdrojů. U majoritní části projektů využíváme podílové investory. Ti si od nás nakoupí potřebné vybavení, o které se po dobu 20 let v našich či prostorách investora staráme. Tato forma spolupráce nám přináší jak příjmy z prodeje technologií, tak samotné produkce farmy. Důležité je zmínit, že náš hlavní byznys je provozování našich farem a prodej potravin. Velkou výhodou pro nás je, že nám při této formě investování nevznikají žádné investiční náklady, ale pouze provozní náklady. Na ty také poskytujeme kapitál.

Velké projekty farem spoluvlastníme s privátními investory. Zde se dělíme o zisk i náklady – například na pořízení potřebných nemovitostí, aquaponických technologií, násady a krmení pro ryby nebo výsadby zeleniny. Know-how samozřejmě zůstává pod naší značkou. Do budoucna nám tato forma spolupráce dává největší smysl a investor dosáhne na nejzajímavější zhodnocení svého kapitálu. 

Do projektů aquaponických farem se mohou zapojit i menší soukromí investoři, kteří potřebují například doplnit své investiční portfolio o alternativní sektor. Aby mohli do našich projektů investovat, připravili jsme pro ně takzvané zelené dluhopisy. K financování našich projektů využíváme také bankovní kapitál. Dluhopisový a bankovní kapitál slouží především k financování provozu farem.

- Michal Fojtík -

Jednatel,
odborník na aquaponii

"Aquaponie mění perspektivu na pěstování potravin. Už nepotřebujete velké pozemky, pole a lány. Vše, co je pro aquaponické „farmaření" nutné, je prostor od 8 m2, s přívodem elektrického proudu.

Po zapojení systému pouze doplňujete 100% přírodní živiny a celou sestavu jednoduše ovládáte, protože je plně automatizovaná. Výsledkem pro vás bude ta nejchutnější zelenina a ovoce, co jste kdy jedli. A jako bonus doplněné tu a tam chutnou rybou.“

Fotogalerie

AQUAPONIE 
V MÉDIÍCH

Jedna farma o rozloze 1 000 m2 vypěstuje stejný objem potravin jako 18 000 m2 pole a 20hektarový rybník.

Naše vize

Cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti aquaponie a neustále se zlepšovat díky kladení důrazu na vývoj, kterému se věnujeme ve vlastním vývojovém centru. Každý systém, který postavíme, je námi také zprovozněn a následně udržován plně funkční.

Ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně. Kromě služeb jako je vzdálený přístup pro kontrolu kvality vody, profesionální sledovací systém kontroly, kvalitní krmivo pro ryby vlastní výroby a záruky na funkčnost celého systému, zajišťujeme smluvně dlouhodobý odbyt produktů námi postavených farem, díky čemuž tak zabráníme přesycení trhu a poklesu výkupní ceny zeleniny.

Chci dluhopis

KONTAKTUJTE NÁS

6 důvodů proč investovat s námi

1

Investice od 50 000 Kč

Nemusíte investovat miliony jako u většiny velkých podílových fondů. Náš produkt je navržen tak, aby byl dostupný pro každého. 15 % srážkovou daň odvádíme my. Vyplacené finanční prostředky jsou tedy již zdaněné.

2

Roční výplata výnosu

Sjednané úroky jsou vlastníkům dluhopisu vypláceny v pravidelné roční frekvenci s vrácením jistiny v den splatnosti dluhopisu.

3

Fixní úroky 6,2 % p.a.

Dluhopis je v současnosti označován za nejjistější formu investice. My k našim dluhopisům nabízíme pevnou úrokovou sazbu 6,2 % p.a. *

4

Unikátní společnost

V současnosti jsme na českém i evropském trhu jedinou společností, která vyvíjí vlastní aquaponické systémy, u kterých následně zajišťuje jejich výrobu a dodávku.

5

Vývoj a výzkum

Spolupracujeme na vývoji s Mendelovou univerzitou v Brně a dalšími vědeckými subjekty. Máme 200 m2 vlastního vývojového centra zabývajícího se vývojem a výzkumem.

6

První v řadě

Investoři mají přednostní práva na vysoce kvalitní produkty z farem.

Otázky a odpovědi

Proč Aquaponie?

 • Chováte a pěstujete velké množství ryb a zeleniny, které máte vždy po ruce.
 • Zelenina roste až pětkrát rychleji. Ryby můžete konzumovat již za 4 měsíce.
 • S absencí půdy klesá i pravděpodobnost výskytu škůdců.
 • Oproti zalévání se v aquaponii spotřebuje jen 10 % vody.- Díky jedinečnému systému lze aquaponii umístit kamkoli.
 • Zájem o aquaponii stále roste a vaši produkci velmi dobře zpeněžíte.
 • Celoročně můžete pěstovat kterékoli potraviny.

Na co peníze použijeme?

 • Nákup pozemků a budov
 • Výstavba aquaponické technologie
 • Provozní náklady: elektřina, plyn, voda
 • Násada a krmení pro ryby
 • Sadba zeleniny
 • Doprava pro prodej
 • Lidské zdroje a výzkum

Úspěšně plníme stanovený cíl „Poskytovat komplexní služby a neustále se zlepšovat“. Peníze z cenných papírů nám umožní rychleji růst díky pořízení nových farem, nákupu pozemků a budov a možnosti hradit provoz těchto nových prostor. Dále budeme moci rozšířit své pole působnosti do zahraničí a inovovat naše produkty a služby díky vlastnímu výzkumu.

Co jsou emisní podmínky?

Je to soubor podmínek, na základě kterých jsou dluhopisy vydány. Upřesňují formu a obsah emitovaného cenného papíru. Vymezují práva a povinnosti emitenta a vlastníka.

Kdo platí daň z dluhopisu?

15 % srážkovou daň odvádíme my. Vyplacené finanční prostředky jsou tedy již zdaněné.

spočítejte si výnos z dluhopisůRoční zhodnocení 6,2 %
Emitent Aquaponic Farming Technology
Primární využití financí Nákup technologií a vybavení
Minimální investice 50 000 Kč
Splatnost emise 1. 11. 2024
Frekvenci vyplácení Ročně
Výplata* 76 800 Kč
Celkové zhodnocení* 27,9 %
Celkový zisk* 384 000 Kč
Chci více informací
*před zdaněním

Investoři mají „Přednostní práva na produkci z farem“.

Spojme se

Zanechte nám kontakt, rádi se Vám ozveme zpět.
Napsat zprávu

  *povinné údaje

  Vaše jméno*

  Vaše příjmení*

  E-mail*

  Telefon*

  Vaše zpráva

  Poznámka: Kliknutím na tlačítko Odeslat soulasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

  Reference

  • "Aquaponie mění perspektivu na pěstování potravin. Už nepotřebujete velké pozemky, pole a lány. Vše, co je pro aquaponické „farmaření" nutné, je prostor od 8 m2, s přívodem elektrického proudu. Po zapojení systému pouze doplňujete 100% přírodní živiny a celou sestavu jednoduše ovládáte, protože je plně automatizovaná. Výsledkem pro vás bude ta nejchutnější zelenina a ovoce, co jste kdy jedli. A jako bonus doplněné tu a tam chutnou rybou.“

   Michal Fojtík

   jednatel Future Farming s.r.o.

  Jsme členy

  Spolupracujeme

  crossmenu